הלמה?

של עמק הדיגיטל

עמק הדיגיטל הוקם כדי לחבר בין המישור היזמי-עסקי לבין המישור התיירותי-חווייתי, בישראל. מתוך הנחה שכולנו היום רוצים "גם וגם", כאן ועכשיו, במקום לחכות 40 שנה לפנסיה בשביל להתחיל לחיות, כמו ההורים שלנו – אבל מתקשים לממש את פוטנציאל החופש של העידן הדיגיטל; מתוך הנחה שתחומי עניין אישיים מהווים בסיס יציב יותר לנטוורקינג ושיתופי פעולה עסקיים – אבל רובינו עוד עובדים היום מהבית. לבד. בפיג'מה; ומתוך רצון לתמוך בעסקים מקומיים!

עמק הדיגיטל הוא סיפור יוצא דופן על מסע של נוודות דיגיטלית, בישראל. התשובה לכל המאבקים הפנימיים. לדילמה בין קידום קריירה מקצועית לבין טיפוח זהות הרפתקנית; בין הצורך למצוא עבודה "של גדולים" לבין הרצון להמשיך את הטיול הגדול; בין השכל המגורה, שנלחם על מעמד, נוחות וכסף לבין התבונה המפוקסת, שיודעת מה טוב לה באמת ושואפת להתמסר למקור של אנרגיה ואושר.

עמק הדיגיטל הוא שביל לא מסומן. מסע יצירתי לבניית דרכי חשיבה חדשות, במרחק קצר מהבית אך רחוק מאוד מאזור הנוחות והפחד. זהו הנתיב הבטוח ביותר אל מעבר לגבולות המסורתיים, בקצב נוח ומתאים.

עמק הדיגיטל הוא הדרך ליהנות מכל העולמות, בלי "לעזוב את הכל".

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support